На Полтавщині стартував флешмоб проти COVID-19

Його тема - «Дай мені шанс не захворіти та отримати якісну освіту». Участь у ньому беруть студенти, вчителі та учні області. Флешмоб має на меті підтримати кампанії з вакцинації проти COVID-19.

Олександр Оглобля, координатор з вакцинальної кампанії МОЗ, представник Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА: У зв’язку з тим, що у нас погіршилася ситуація епідеміологічна і виник високий ризик того, що саме заклади освіти сьогодні у жовтій зоні не зможуть працювати у звичному режимі, а змушені будуть через низькі обсяги вакцинованих педагогів перейти на дистанційну форму навчання було прийняте таке рішення.

Щоб долучитися до флешмобу потрібно відзняти відеоролик із заохоченням людей вакцинуватися і викласти його у будь-якій соцмережі.

Олександр Оглобля, координатор з вакцинальної кампанії МОЗ, представник Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА: У формі такого звернення до своїх викладачів, до працівників освіти, щоб вони про вакцинувалися і могли повноцінно якісно навчатися. Відеоролик кожен викладує - це інстраграм, телеграм. Відзняти своє звернення , потім публікується.

Нині до акції долучається все більше небайдужих містян.