У міськраді відбулося засідання комісії з питань містобудування та архітектури

Звернення мешканців села Мильці щодо ремонту дороги та встановлення зупинок по трасі Київ-Харків-Довжанський стали найчисельнішими в ході засідання постійної комісії міськради з питань містобудування, архітектури та розвитку міського господарства.
Ірина Молчанова, представниця ініціативної групи мешканців с. МильціЦентральний в’їзд онурівці розбили, ремонта не зробили, хоча й обіцяли, що хотяби ямковий ремонт зроблять. На сьогоднішній день дуже розбита там дорога, посадка по обочині заросла. Вже не можуть дві машини проїхати, щоб не зацепитися за дерева.

Щоб роз’яснити ситуацію на засідання комісії завітав і директор «Агентства місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Олексій Басан, директор «Агентства місцевих доріг Полтавської області»Ті кошти, які на сьогодні є у нас - не дозволяють в повній мірі закривати всі питання. Тому з кожною громадою ми проробляємо ті напрямки, де у нас маршрути шкільних автобусів, де підвози швидкої допомоги, де у нас найпроблемніші ділянки по кожній ОТГ. Тільки з вами можемо вирішити, де фінансування на рівні 10% максимум, де необхідно зробити ці ремонти. Тому давайте не просто перекладати відповідальність на Агентство місцевих доріг, а давайте разом вирішувати ті проблеми, які є в кожній громаді.
Окрім питань, пов’язаних з дорожньою ситуацією, члени комісії розглянули й ряд депутатських звернень. Усі вони пов’язані з господарчими проблемами мешканців Полтавської ОТГ.