Триває кримінальне провадження щодо незаконної прибудови до кооперативного коледжу

Кримінальне провадження щодо незаконної прибудови до кооперативного коледжу розслідується вже декілька місяців .Прокурор Полтавщини Антон Столітній прокоментував ситуацію під час брифінгу.

Антон Столітній - керівник Полтавської обласної прокуратуриВ нас ці події розділяються на 2 частини - 1 частина те що відбувається всередині коледжу, друга частина та яка відбувається на зовнішній стороні. На сьогоднішній день стосовно внутрішньої сторони в нас є не скасоване рішення суду про накладення арешту, але на вказане рішення суду, причому увага - не підприємцем, а вказане рішення оскаржено до полтавського апеляційного суду представником коледжу.

Зовнішня сторона незаконної прибудови до кооперативного коледжу не перебуває під арештом. А суд вже вдруге відмовляє прокуратурі в арешті майна - наголосив очільник прокуратури.

Антон Столітній - керівник Полтавської обласної прокуратури: 10.09 нам вже місцевий суд відмовляє в арешті майна. І що саме цікаве в цій ситуації - розглядало це клопотання в першому і другому випадку один і той самий склад суду з двома противополжними рішеннями. 

До незаконного будівництва причетний приватний підприємець, який є депутатом міської ради - зазначив Антон Столітній.

Антон Столітній - керівник Полтавської обласної прокуратури07.06 між Полтавської міською радою в особі першого заступника міського голови та деяким ФОП було укладено договір на земельну ділянку для подальшого розміщення пересувної тимчасової споруди винесних столиків у місцях для сезонного використання. Плата за землекористування, увага - становить 30 тис. 153 гривні.
Розгляд рішення щодо накладення арешту на прибудову у дворі коледжу відбудеться 16 вересня в апеляційному суді Полтави.