Підсумки роботи за 8 місяців підбили у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги

У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги підбили підсумки роботи у Полтавській області за 8 місяців. Наразі спеціалісти працюють над актуальними темами ринку землі та булінгу дітей у школах, - розповідає директор Регіонального центру Олександр Черчатий.

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Це такий проміжок часу, коли можна провезти аналіз, зробити порівняння, визначити, де ми знаходимося і які напрямки роботи потрібно посилити. Будуть визначені акценти роботи на найближчу перспективу.

На зустріч завітав і перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко.

Олександр Лемешко, перший заступник голови Полтавської обласної ради: Це дуже важливий напрямок і важлива структура для роботи нашої області. Співпраця відбувається й на рівні обласної влади, й на рівні державної адміністрації. Тому ми сьогодні тут, щоб показати, що ця система дійсно дуже ефективна і вона працює. Це один із прикладів ефективної роботи державних органів і в регіоні, і в Україні в цілому.

Кращих працівників системи БПД області нагородили подяками Міністерства юстиції. Марія Тунник теж отримала подяку. Каже: такі нагороди стимулюють до подальшого розвитку.

Марія Тунник, начальниця Лохвицького бюро безоплатної вторинної правової допомоги: У систему БПД прийшла у листопаді 2016 року. Не жалкую про свій вибір. З тих пір працюємо на благо Лохвицької громади, де надаємо консультації юридичні нашим громадянам, допомагаємо у складенні процесуальних документів. За ці 5 років у нас понад 6 тисяч звернень.

Заходи подібного формату, - говорять у Регіональному центрі, - є дієвим інструментом для обговорення кращих практик розвитку та надання безоплатної вторинної правової допомоги в регіоні.