Перед абонентськими відділами «Полтавагаз збут» зібралися черги

Перед абонентськими відділами «Полтавагаз збут» зібралися черги

Після того, як з 1 вересня підприємство припинило постачати населенню газ по 9,99 грн за кубометр, користувачі масово змінюють постачальника. Але для цього треба вирішити ряд питань з «Полтавагаз збут». Люди скаржаться: доводиться займати чергу з 6 ранку, та й це - не гарантія, що приймуть.

Олександр, полтавець: Скупчення людей таке, що не можна запитати елементарних речей. Які документи треба для оформлення того. Двері відкриває охоронець, який також заморюється від натовпу людей і він просто перед носом закриває двері.

«Так а як же? Только завтра утром?», – говорить жінка в черзі.

Люди стоять, - зізнаються полтавці , із різними проблемами- щоб отримати назад кошти за переплату, вирішити питання з заборгованістю та інші.

Полтавка у черзі перед абонентським відділом «Полтавагаз збут» по Шевченка 80: В 6 утра приехала сюда терещанським автобусом. Зайняла чергу, була 45. Стою і стою і ні кінця, ні краю. У мене переплата 2,5 тис. Треба ж узнати, як її получити. В 70 років я що, розумію в Інтернеті? Можливо, хтось з родичів би допоміг? Чи нема кому?

Полтавка у черзі перед абонентським відділом «Полтавагаз збут» по Шевченка 80: У мене тоже проблема - я заплатила двічі і Нафтогазу і Полтавагазу. Тепер Полтавагаз обонкротився, а треба заключати по новій догорів з Нафтогазом. Тут тепер же по 19, 80, а там дешевше 1 куб. А тут я не знаю, чи вернуть мені гроші, чи не вернуть.

Полтавка у черзі перед абонентським відділом «Полтавагаз збут» по Шевченка 80: Показували, як жінка втратила свідомість. Тепер лавочки винесли, але ж вони нічого не дають.

Пенсіонери у розпачі, пані Ольга говорить - їй приписали неіснуючий борг. Через це жінка не зможе отримувати субсидію.

Ольга, полтавка: Чого я сижу? В травні мені виставили борг. Я додзвонилася. Мені сказали, що у вас недоплата по доставленню газу. Квитанції у мене всі є. Я все платила, боргу у мене немає. Пішла в відділ субсидій - мені сказали: доки не сплатите борг на суму 850 грн від «Полтавагаз збут» і на 297 від «Полтавагаз» ніякої субсидії ви не отримаєте». У мене вже не витримують нерви. Це тягнеться з травня. У мене було 13 кубів, а мені виставили помилково 50 - на якій підставі, вони й самі не знають.

Телефонуємо до ТОВ «Полтавагаз збут» - керівника на місці немає, відповідає бухгалтер: Вибачаюсь, ні з ким не можете: директора нема, секретаря нема, а більше у нас немає тих, хто уполномочений про це говорити. В нашій організації тільки директор може про це говорити, а його зараз немає. Мабуть і завтра не буде, він у відрядженні.

А у пресслужбі «Полтавагазу» нам розповіли - на Шевченка, 80, працює сучасний сервіс - електронна черга. Можна записатися і онлайн.

Телефоном Анжела Сливкіна - речниця підприємства «Полтавагаз»: Справа в тому, що черги там в основному до «Полтавагаз збуту у зв’язку з переходом до нового постачальника. Те, що вимагалося від нас ми зробили в тому плані, що запровадили нещодавно електронну чергу. Можна на місці взяти квиток, можна через сайт записатися».

Але, і щоб отримати квиток, треба теж стояти у черзі годинами, нарікають люди.

Олександр, полтавець: Обурює те, що люди вдосвіта приходять сюди, щоб взяти талончик і вони записуються на список в черзі, щоб взяти талончик. І вони не отримають цього талончика, так як я, наприклад, мені не вистачило.

У газовій компанії повторюють: все можна зробити онлайн. Але на практиці все інакше: є нюанси, які не можна вирішити дистанційно, жаліються літні люди. При цьому багато споживачів говорять: писали на електронну пошту, та відповіді так і не отримали. Вказана на сайті гаряча лінія не працює.

Олександр, полтавець: Гаряча лінія мертва. По всіх телефонах або лінія зайнята, або перезавантажена. Нереально додзвониться, запитать шось.

На номер 50-13-73, додзвонитися реально, але, і тут черга - щоб з’єднали з оператором, треба залишатися на лінії близько години, щоб сказали - пишіть нам на e-mail. Так і виходить замкнене коло невирішених проблем - говорять полтавці.