Представники депутатського корпусу міськради перевірили стан шкільних туалетів

Представники депутатського корпусу міськради перевірили стан шкільних туалетів. Підсумували, що зроблено у цьому напрямку, адже, на початку 2021 року саме на це виділялись кошти з міського бюджету. Зокрема, побували у Полтавській загальноосвітній школі № 28. Там завершився капітальний ремонт санітарних кімнат. Заступник директора навчального закладу розповідає: окрім звичайних вбиралень додали й спеціалізовані.

bezymjannyjethrtj-0.png

Ірина Земелько, заступник директора "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 28 Полтавської міської ради Полтавської області": Кабінки і освітлення, є вода, техпрацівникам також зручно щодо води. Проведені ремонтні роботи і у нас тепер є туалет для дітей з інклюзією. Відразу хочу сказати, що така система на всіх чотирьох поверхах.

У Світлани Петрівни 28 школу відвідує онучка. Розповідає: зміни у санвузлах помітні.

Світлана Петрівна, бабуся учениці "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів № 28: Кафель там есть да, то, что двери там поменяли.
Окрім шкільних туалетів в 28 школі відремонтували ганок , зробили пандус, а також встановили паркан по периметру.

Максим Медведєв, начальник УКБ: У 28 школі було зроблено вхідну групу - це ганок та пандус, встановлено паркан по периметру і території та зроблено туалет. Панудусу взагалі не було, а ганок був в поганому стані, він потребував капітального ремонту.

Перевірили стан шкільних туалетів і в Полтавській загальноосвітній школі №30.

Ігор Еренбург, депутат Полтавської міськради: Тут замовником виступали Департамент освіти. Були встановлені перегородки в санвузлах, тобто, ремонти в санвузлах не проводилися, були тільки встановлені перегородки. Було дуже багато скарг від батьків, від учнів. Зараз все виправлено і можна користуватися спокійно.

Депутат Полтавської міської ради Маріанна Соліман говорить: були виділені кошти, тож вирішили перевірит на що і як вони реалізовані.

Маріанна Соліман, депутат Полтавської міськради: Ми вирішили перевірити і доповісти про пророблену роботу нашої команди. На початку 2021 року при підтримці Олександра Федоровича Мамая було виділено кошти на те, щоб зробити перегородки санітарних кімнат у 17 навчальних закладах.

Проблем у шкільних закладах ще багато. Тож понад дев’ять мільйонів гривень цього року було виділено на капремонт п’яти навчальних закладів. А ось на перегородки у вбиральнях - 1,5 мільйона гривень у 17-ти школах.

Маріанна Соліман, депутат Полтавської міськради: Я дуже прошу всіх батьків, директорів шкіл, небайдужих громадян, небайдужих наших мешканців звертайтеся до нас, будь ласка, і ми зараз будемо вирішувати ці питання дуже оперативно, адже, наші діти - це наше майбутнє.