В обласній бібліотеці відбувся фестиваль читацьких талантів

10-й ювілейний фестиваль читацьких талантів "Крок до успіху" провели сьогодні у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Захід покликаний підтримати талановитих користувачів бібліотеки.

Гучна музика, яскраві кульки та багато людей, - таким видався ранок на подвір’ї обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара. А все через проведення ювілейного 10-й фестивалю читацьких талантів «Крок до успіху».

Ганна Волкова, заступниця директора з науково-бібліотечної роботи: Ще в далекому 2010 році з ініціативи бібліотеки та за підтримки Департаменту культури і туризму був започаткований фестиваль читацьких талантів «Крок до успіху». Мета якого - відкриття нових талантів серед наших користувачів.

Виступи на фестивалі проходили у чотирьох номінаціях - музика/вокал, хореографія, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво й декламація віршів.

Валентина Гринько, головний бібліотекар відділу соціокультурної роботи: Наші користувачі - вони всі дуже талановиті. І ми в цьому переконалися за ті роки життя, які тут працюємо. Тому виникла колись така ідея, а чому б ці таланти не показати на загал. До нас приїздять не тільки із Полтави, а й з районів.

У фестивалі взяли участь 20 талановитих користувачів від 14 до 21 року. Олександр Бражко на фестивалі вперше. Каже: для нього це дуже почесно, бо окрім можливості реалізувати свої творчі здібності ще отримує безцінний досвід.

Олександр Бражко, учасник фестивалю: Мене запросили. Я вперше тут співаю. Мені дуже подобається співати. Я відкриватиму концерт піснею «Синє небо, жовте поле» і закінчуватиму концерт піснею «Чарівні україночки». Я також граю на акордеоні і мені дуже подобаються українські народні пісні.

Учасників фестивалю нагородили дипломами й сувенірною продукцією від Департаменту культури і туризму та бібліотеки.