Голова облради Олександр Біленький здійснив робочу поїздку до Решетилівки

Він оглянув об’єкти обласної комунальної власності. Серед них - фізкультурно-спортивний, реабілітаційно-відновлювальний комплекс «Колос».

Олександр Біленький - голова Полтавської обласної ради: Там буде реабілітаційний центр, спортивна така локація для занять спортом для людей з інвалідністю. Кошти на спорт для людей з інвалідністю виділяються, якраз паралімпійські ігри показали, що у нас Україна в топі світовому по спортсменам, вони здобувають медалі, тому ми хочемо створити умови для цих мужніх хлопців та дівчат, щоб вони перемагали і прославляли Україну.
Будівельні роботи почали в квітні цього року. В основі об’єкта - 3 будівлі - гараж, побутовий корпус та будівля спортзалу з прибудовою. Наразі зведено 3 поверх побутового корпусу, всередині якого виконано внутрішньо-оздоблювальні та електромонтажні роботи. Триває утеплення фундаменту, утеплено цоколь. Після корегування проекту передбачено також благоустрій території.

Сергій Сизько - заступник начальника відділу технічного нагляду управління організації капітального будівництва: «Стадіон «Колос»: загальна вартість 64 млн 900 тис. Пройшли нещодавно корегування проекту у зв’язку з будівництвом практично нового спортивного залу, об’єкт буде завершено до кінця року. У січні вже змагання будуть проводитися».

Спорткомплекс повністю відповідатиме потребам людей з інвалідністю, - зазначив Сергій Сизько.

Сергій Сизько - заступник начальника відділу технічного нагляду управління організації капітального будівництва: Всередині буде змонтовано ліфт для інвалідів». Вже є пандуси в побутовий корпус, буде пандус, прибудова будується до спортзалу, там буде пандус, згідно норм.

Також в рамках робочої поїздки О. Біленький оглянув зону для відпочинку на території Решетилівського професійного аграрного ліцею імені Боровенського - тут за кошти обласного бюджету вже збудовано спортивні та дитячий майданчики. Ця локація наразі розширюється


Олександр Біленький - голова Полтавської обласної ради: Друга локація - аграрний ліцей ім. Боровенського, це теж обласна комунальна власність. Тут вже доходить до 2 частини 2 етап реконструкції. Ми хочемо до 1 січня, точніше до 31 грудня цього року повністю закінчити усі локації.


Наразі будують приміщення харчоблоку, добудовують скейт-парк, в планах також ролледром та мотузковий парк в лісовому масиві, - говорить О. Біленький.

Олександр Біленький - голова Полтавської обласної ради: Кошти виконуються за обласний бюджет. На Колосі це - спільна програма НКПБ та обласного бюджету, тому якраз дуже хотілося поспілкуватися сьогодні з підрядниками, які виконують роботи і фактично ми отримали відповіді на всі запитання.

Підрядники та проектанти внесли свої пропозиції, які будуть враховані в ході реконструкції та розбудови даних об’єктів.