У Полтаві відбулася панахида по загиблим захисникам України

У Полтаві панахидою вшанували світлу пам'ять захисників держави, бійців, які влітку цього року віддали своє життя зоні ОСС за нашу країну. Зробили це у Свято-Успенському кафедральному соборі.

Олег Пустовгар регіональний представник УІНП в Полтавській області: Участь у таких панахидах беруть участь представники обласного відділу Міністерства ветеранів України, курсанти Полтавського військового коледжу Інституту телекомунікацій імені Крут, громадські діячі , представники облвійськомату, усі небайдужі. За моїми підрахунками сьогодні прийшли вшанувати пам'ять полеглих героїв понад 40 чоловік.

На панахиді поіменно згадали усіх воїнів, їх протягом літа загинуло 18. Наголосили: панахида - обов язок українців, нагадування всім, що ми повинні памятати наших героїв.

Ієромонах Іоан Луценко, старший капелан Полтавської єпархії Православної церкви України: Ми проводимо на початку місяця вшанування загиблих воїнів, які загинули напередодні місяця. Ми вшанували хлопців, які загинули в серпні. Запрошуються рідні і близькі, якщо вони тут є. І ми проводимо спільну молитву за упокій загиблих воїнів.

Богослужіння у пам'ять захисників держави проводять у Полтаві, починаючи з березня 2020 року.