Письменників і громадських діячів Полтавщини нагородили Премією імені Феодосія Рогового

У Полтаві нагородили лауреатів Премії Полтавської обласної ради імені Феодосія Рогового. Її присуджують письменникам за вагомі творчі здобутки, громадянам - за активну громадську діяльність. Номінації премії дві - "Сучасна проза" та "Громадська діяльність". Премія заснована Полтавською обласною радою в 2018 році з метою сприяння розвитку сучасної української літератури.


Олег Бєлоножко, заступник голови журі Премії: За цей час лауреатами стали саме 11 митців. Мета цієї Премії - це підтримка, заохочення до розвитку сучасної, української літератури. Від себе хочу побажати всім присутнім безпосередньо здоров я, творчої наснаги і хай нас Бог надихає на добрі справи.


Присуджується вона до дня народження нашого земляка, письменника Феодосія Рогового. Грошова нагорода у розмірі п’ять тисяч гривень, але це застаріла цифра і на наступній сесії облради її розмір планують збільшити.

Олег Бєлоножко, заступник голови журі Премії: Від себе скажу я був неприємно здивований, коли я цьогоріч очолював журі цієї премії і дізнався про її достатньо невеликий розмір. Тому я виступив з ініціативою і вже готовий проєкт рішення, який буде на наступну сесію. Я переконаний, що в наступному році її лауреати отримають в розмірі вдвічі більше.

За внесок у розбудову демократичної Української держави, успішну реалізацію суспільно значущих ініціатив, організацію просвітницьких акцій із популяризації національної культури нагородили у номінації "Громадська діяльність" Гліб Кудряшов, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, заступник директора з культурно-освітньої роботи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського.

Гліб Кудряшов, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, заступник директора з культурно-освітньої роботи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського: Кожна премія, кожна нагорода для мене - це певна тріада, це привід підбити підсумки - це по-перше. По-друге, вельми приємно відчувати, що те чим займаєшся помічають інші люди і оцінюють твій здобуток. По-третє, це великий стимул на майбутнє, що ти правильно йдеш, правильною дорогою, що ти не помилився у своєму виборі. Номінація "Громадська діяльність" Премії Полтавської облради імені Феодосія Рогового - це воістину дуже авторитетна премія.
2021 рік - надзвичайно складний як і минулий.Для кожної людини, яку ототожнюють із громадською діяльністю дуже важливо відчувати, що справа за яку вдався - вона має певний внесок у суспільство,говорить Гліб Кудряшов.

Гліб Кудряшов, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент, заступник директора з культурно-освітньої роботи Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського: Я мушу визнати, що це не лише здобутки, це певний дороговказ на майбутнє, що було заплановано позавчора, вчора стало на ноги, сьогодні зреалізовано і на майбутнє має певну перспективу.

З часу заснування премією відзначено 11 осіб.