Опалювальний сезон на Полтавщині – брифінг ОДА

Відбувся брифінг щодо тарифів на опалення та підготовки до опалювального сезону на Полтавщині. Присутнім повідомили: щотижня проводяться координаційні ради, обговорюють проблемні питання , все, щоб вчасно пустити тепло в оселі і заклади.

Едуард Рева, начальник управління житлово-комунального господарства та енергетики ПОДА: На сьогодні в житловому фонді міської ради більше 90 відсотків. Органами місцевого самоврядування ОСББ, ЖБК готують паспорта готовності, підписують у підприємств. Всього на виконання підготовчих, ремонтних робіт було залучено майже 83 мільйона гривень.

Проблемним питанням залишається теплопостачання 109 мікрорайону в обласному центрі. Ситуація перебуває на постійному контролі голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова. Нині зрушення є, розповів заступник голови Євген Греков.

Євген Греков, заступник голови ПОДА: На сьогодні відзвітували, що представники Полтавської міськради і керівник підприємства «Полтаватепло» перебувають зараз біля котелень, монтується котел, на місце він встановляються. В подальшому вже буде змонтовано вже .

Окрім цього проблемне питання і з деякими багатоповерхівками у Карлівці, повідомили на засіданні .

Євген Греков, заступник голови ПОДА: По Карлівці фактично ситуація відпрацьована, наразі є домовленість між обласним комунальним підприємством «Полтаватеплоенерго» та КП «Карлівка Новатор» щодо підготовки до опалювального сезону трьох(ПОДРЕЗАЬБ)теплогенераторних , які обслуговують 9 будинків в місті.
На брифінгу зазначили - в новому опалювальному сезоні тарифи на тепло встановлюють органи місцевого самоврядування. Тож ціни на теплопостачання для населення повинні лишитися такими ж як минулого року.