Засідання міськради: Співоче поле, охорона шкіл і садочків

Оновлення, реставрація Співочого поля імені Марусі Чурай - дану петицію розглянули та підтримали на засіданні постійної комісії міськради з питань розвитку культури,освіти, фізкультури.

Яна Гармаш, автор петиції: Якщо його розглядати як культурний простір, то це широкомасштабний культурний простір. Я думаю, що Співоче поле і я впевнена - воно має всі шанси на успіх, воно приречене на успіх при правильній організації, якщо його правильно організувати.

Також члени засідання комісії вирішили ознайомитися із ситуацією на Cпівочому полі і, якщо є потреба, потім демонтувати аварійні конструкції для безпеки громадян. А потім сформувати пропозицію щодо оголошення відкритого архітектурного конкурсу. Не менш важливе питання - розгляд петиції щодо охорони шкіл та садочків та забезпечення всіх навчальних закладів міста якісними та професійними послугами охоронної фірми за рахунок бюджетних коштів.


Юлія Манойло, автор петиції: Я мама першокласника, яка відвела його цього року в перший клас. Нас глибоко стурбувала та ситуація, яка сталася в 11 школі, коли дівчинка із сигаретою в руках та арбалетом, який важко було не помітити зайшла у школу. Наші школи не забезпечені охороною, є охоронці, але не в усіх школах.

Начальник управління освіти Департаменту освіти Полтавської міської ради Оксана Трибрат повідомила: нині за рахунок місцевого бюджету було облаштовано відеокамерами 14 шкіл .

Оксана Трибрат, начальник управління освіти Департаменту освіти Полтавської міської ради: На даний час ми маємо таку ситуацію, що нормативні документи, які у нас є не дозволяють вести, не передбачають наявності посади охоронця. Є у штатному розписі закладів освіти тільки посади сторожів, але сторожі працюють у нічний час та у вихідні, святкові дні. Це питання на законодавчому рівні не врегульовано.

Нині працюють над розробкою окремої програми забезпечення охорони закладів освіти Полтавської міської територіальної громади, розповіла Оксана Трибрат.

Оксана Трибрат, начальник управління освіти Департаменту освіти Полтавської міської ради: На даний час проводимо консультації з різними спеціалістами з технічних питань забезпечення охорони. Плануємо відповідно до тих завдань, які стоять і складності їх вирішення якомога швидше це зробити.

Депутати підтримали дану петицію, а також надали доручення організувати охорону у тих закладах, в яких її не має. Зробити це мають до кінця цього року.