У Полтаві відбулася зустріч із письменницею Дариною Гнатко

До Полтави завітала Дарина Гнатко - сучасна українська письменниця, дипломантка літературного конкурсу «Коронація слова», яка минулоріч здобула титул «Золотий письменник України». Дарина Гнатко - творчий псевдонім, справжнє імя - Юлія Іргізова. Вона наша землячка, родом з Кременчука. Живе, невимушене спілкування з читачем - саме такий формат обрали організатори літературної зустрічі.

Дарина Гнатко, письменниця: Мені зателефонували, кажуть: «Ви не проти, як ми будемо друкувать вас під Дариною, всі ваші романи. Дарина - колоритне українське ім’я, як ваші романи. А Іргізова - прізвище російське». Кажу: «Ні, я не проти».

Наразі у творчому доробку Дарини Гнатко - 11 романів, серед яких «Катерина», «Емма. Історія одного падіння», «Восьма жертва», «Гніздо Кажана», «Притулок 7 вітрів», «Тінь аспида», «Скеля червоного сонця», «Проклята ткраса», «Мазуревичі».

Дарина Гнатко, письменниця: Вирішили, написали і стали відомою. Мені мама казала у дитинстві: дитина як піде, така буде і в житті. Ти, каже, боялась, але йшла.

Дарина Гнатко захоплюється історію та географією України. Її романи полюбилися полтавцям за яскраві, реалістично описані образи, жваву манеру письма, щиру подачу та історичність.

Дарина Гнатко, письменниця: Історія України це такак нива, що її жати-непережати. В мене роман має вийти в січні «Радислава. Історія одного кохання». Я вже «полізла» в 1200 роки.

Це вже 2 зустріч письменниці з полтавськими читачами. Наразі Дарина Гнатко працює над романом про кохання української вчительки та німецького офіцера «Він звав її Сандрою».