Полтавська торгово-промислова палата стала партнером системи БПД Полтавщини

Регіональний центр з надання БВПД у Полтавській області підписав Меморандум про співпрацю з Полтавською Торгово-промисловою палатою. Документ сприятиме забезпеченню доступу громадян до правової інформації, якісній та вчасній правовій допомозі та належному захисту прав громадян.

Олександр Черчатий, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: Ми ставимо задачу долучити до нашої роботи якомога більше партнерів: з державних органів влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій. І ми констатуємо, що така лінія була правильною.

Для ефективної реалізації Меморандуму сторони здійснюватимуть співпрацю щодо налагодження взаємодії між інституціями, представниками місцевих центрів з надання БПД.

Володимир Борисенко, директор Полтавської Торгово-промислової палати: Полтавська Торгово-промислова палата - це, мабуть, найбільше об’єднання бізнесу у Полтавській області. Нашою головною метою є те, щоб бізнес теж розумів, проводив роботу зі своїми працівниками, партнерами, що є така організація, куди можна і потрібно звертатися за первинною і вторинною юридичною допомогою.

Участь у підписанні Меморандуму взяли й представники органів місцевого самоврядування з різних регіонів України.

Олександр Дехтярчук, виконавчий директор Київського регіонального відділення Асоціації міст України: У складі нашої делегації керівники громад, члени Асоціації Київської області. Ми знайомимося із вашими позитивними напрацюваннями. Приємно було відмітити ту велику кількість грантових напрямків, які напрацювала ваша обласна рада. Ми знайомилися також з роботою міської ради та з роботою інституту міста.

Також учасники зустрічі ознайомилися і з роботою Регіонального центру. Кажуть: здобуті знання передаватимуть і своїм колегам.