До відділення невідкладних станів 1-ї міської лікарні надійшло нове обладнання

До відділення невідкладних станів 1-ї міської лікарні надійшло нове обладнання

Про це йдеться на сайті Полтавської обласної державної адміністрації. У Першій міській клінічній лікарні Полтави триває капітальний ремонт одразу в трьох відділеннях. Пульмонологічне, приймальне відділення та травматологічний пункт трансформують в одне велике відділення невідкладних станів.

«Уже проведені всі демонтажні роботи, частково виконанні вентиляція та електромережа, також облаштовані приміщення для рентген-апарату і КТ, – зазначив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Саме обладнання вже теж завезли».

Нині в лікарні повним ходом тривають оздоблювальні внутрішні роботи.

Ремонт ведеться за програмою Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво», фінансується з державного та міського бюджетів, загальна кошторисна вартість – більше 75 мільйонів гривень.

Доки йде ремонт, травмпункт цілодобово працює в іншому приміщенні.

Нове відділення невідкладних станів теж працюватиме цілодобово. Тут буде і операційна, і палата для цілодобового перебування пацієнтів. Одночасно у ньому працюватимуть лікар невідкладних станів, травматолог, невролог або терапевт. Штат відділення розшириться до 50 співробітників.