На Полтавщині йде підйом захворюваності на COVID-19 – Лисак

На Полтавщині йде підйом захворюваності на COVID-19 – Лисак

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 в Полтавській області за минулий тиждень погіршилася, повідомили на апаратній нараді в облдержадміністрації.

«Зараз ми перейшли третю хвилю, де йде підйом захворюваності на COVID-19. Найбільше захворіло у Полтавській територіальній громаді, Кременчуці, Горішніх Плавнях», - розповів директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак. 

«Зараз ми перейшли третю хвилю, де йде підйом захворюваності на COVID-19. Найбільше захворіло у Полтавській територіальній громаді, Кременчуці, Горішніх Плавнях», - розповів директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА Віктор Лисак.В Україні набули чинності нові карантинні обмеження, повідомили на апаратній нараді. Ухвалені зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції та міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування або одужання від COVID-19. Так званий «жовтий» сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а «зелений» - про повний курс, повідомив очільник області Олег Синєгубов.