«Полтавська галушка»: як відбувалося святкування під час фестивалю

З печінкою, м’ясом, грибами, гарбузовим пюре та вишнею, все це – полтавські галушки, якими на вихідних полтавці та гості міста смакували в рамках третього міжнародного гастрономічного фестивалю «Полтавська галушка». Минулого року свято не проводили через пандемію. Тому в організаторів був час підготувати на цьогорічний фестиваль особливі «родзинки», розповідає засновниця фестивалю Лариса Семеняга.

Лариса Семеняга, засновниця фестивалю: Особливості цього фестивалю, вони почалися навіть з першого дня підготовки. Тому що нас дуже стимулювали наші ресторатори, люди, які приймають участь у нашому фестивалі, і просто полтавці. Це настільки приємно. Ми відчули, наскільки затребуваний цей фестиваль у нашої полтавської громади. 

На фестивалі охочі могли і повчитися ліпити галушки. Також на заході - локації із крафтовими та гончарними виробами, а ще - з приготування інших страв. За словами організаторки фестивалю Лариси Семеняги, окрім кухарів із Полтавщини, долучилися до заходу професіонали і з Вірменії та Грузії.

Попри дощ, полтавці все ж таки не залишилися вдома, а завітали на фестиваль «Полтавська галушка». Танці, пісні та смачна кухня - кожен тут знайшов щось для себе.

"Дуже добре, даже дощ не завадив. Молодці, різноманіття. Душевність така. Полтава - це ж взагалі найдобріший народ", - говорить одна із відвідувачок фестивалю.

"Впечатления хорошие. Если бы еще погода была солнечная. Но мне кажется, что можно было бы сделать больше бесплатного для людей, потому что всё очень дорого. Люди идут и все качают головами. А в целом - хорошо, что сделали фестиваль. Надо побольше праздников в Полтаве", - каже ще одна відвідувачка свята.

Окрім галушок, учасники фестивалю почастували полтавців та гостей міста й козацьким кулішем, який приготував голова Терешківської громади Віталій Турпітько.

Віталій Турпітько, голова Терешківської ОТГ: Пшоно, м'ясо, вишкварки, цибуля, морква, зелень і яйця. А саме головне - чиста козацька душа. Ми ж приїхали Полтаву накормить. Не можна ж Полтаву бросити голодною.

Особливістю цьогорічного фестивалю стало відтворення давніх українських традицій. Зокрема, організатори відтворили автентичне українське весілля, аналогічне тому, що влаштовували наприкінці XVIII століття.