«Автівка не застрахована», – власник пошкодженої на стоянці у Полтаві машини

Це відео із соцмереж. На них палають автівки на стоянці по вулиці Огнівській.

Ранок. Наслідки нічної пожежі – згорілі авто.

"Ми ж не тут живемо. Ми приїхали", - кажуть люди.

Один із власників пошкодженого авто – полтавець Сергій. Говорить: вночі зателефонував поліцейський і повідомив – стався підпал. У порівнянні з рештою автівок його постраждала найменше.

Сергій, власник авто: Воно вже було потушене, на місці працювала слідчо-оперативна група поліції і пожежні служби. Неприємно, людей шкода, люди постраждали, як і чому так це трапилося. Десь хтось розбирається, а люди страждають, розумієте.

Автівка не застрахована, говорить Сергій. Підраховує, скільки вартуватиме ремонт автомобіля.

Сергій, власник авто: Збитки по грошам – десь в районі 25-30 тисяч гривень. Там згорів бампер, згоріло крило, фара, дзеркало бокове, підкрилок трішки. Розумієте, зараз дорогі запчастини.

Близько півночі до Полтавського райуправління поліції надійшло повідомлення від рятувальників. Пошкоджено шість автівок.

Василь Зуб, речник Полтавського райуправління поліції: Наразі за процесуальним керівництвом прокуратури відкрите кримінальне провадження за частиною 2 статті 194 КК України, а саме – умисне знищення або пошкодження майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху або іншим загальнонебезпечним шляхом, або яке завдало шкоди в особливо великих розмірах.

Санкція статті передбачає від трьох до десяти років обмеження волі.