«Міс ПНТУ-2013»

У фінал конкурсу «Міс Полтавського національного технічного університету -2013» пройшло 12 конкурсанток. Змагання розпочалося із знайомства з дівчатами. Голова журі -Володимир Оніщенко, ректор технічного університету, розповідає,- у цьому конкурсі звертають увагу не лише на зовнішність.

 Володимир Оніщенко
ректор ПолтНТУ ім.Ю.Кондратюка
"Безумовно ми вважаємо цей конкурс конкурсом краси і розуму. Тому що не тільки краса, але ще і різноманітні конкурси на ерудицію будуть сприяти в отриманні перемоги."
Крім виступів конкурсанток, на сцені міського будинку культури, танцювальні номери представили колективи технічного університету «Акцент», «Флеш». А веселили публіку збірні КВН. Борис Галушко, заступник голови облдержадміністрації наголосив, що цей конкурс є традиційним. Але особисто він вперше став членом журі.

Борис Галушко
 заступник голови ОДА
"Для мене це дуже цікаво, я новачок. Що стосується цього конкурсу, я являюсь випускником цього вузу і в свій час ми активно приймали участь в таких заходах."
Перемогла у конкурсі краси та розуму Юлія Карпець, студентка факультету менеджменту та бізнесу. Крім традиційної нагороди -корони, цього року переможниці вручили золоту прикрасу