Перейменування вул. П. Комуни на Героїв Крут

Особливого обговорення можливості перейменування вулиці Паризької Комуни на Героїв Крут не було. Присутні полтавці більше сперечалися щодо ідеологічних та політичних моментів у зміні назви. Представники ініціативної групи, які запропонували ім’я Героїв Крут намагалася довести, що Полтава не перша у перейменуванні і, за відомими юристам прецедентами, особливих витрат полтавці не понесуть. Однак активістів постійно перебивали оплесками та вигуками.
 Євген Янкевич
 помічник-консультант народного депутата України Юрія Бублика
" Якщо прецедент є, що термін, наприклад, що люди можуть не міняти документи до 10 років. Якщо є така сплата - держмито 11 гривень і здається 38 копійок, то це у всіх …"

Стрімко питання перейменування вулиці переростало в оголошення проблем, якими живуть полтавці, які в більшій мірі стосувалися діяльності міського голови.
 Ольга Гергель
 помічник депутат Октябрської районної ради Олени Федорченко
"Бегать оформлять документы и бегать заниматься нервотрепкой со справками по-моему у людей, которые проживают по Парижской Коммуны, Шолом-Алейхема, по Монастырской, бывшей Совецкой, гораздо больше проблем. У них нет ни 1 бани. У нас в городе было 3 коммунальных бани. В Полтаве бушует туберкулез, это настоящая эпидемия по всей Украине, а у нас в Полтаве собственность отдали в коммунальные руки. Прибыль на первом месте."

Від імені представників вулиці Паризької Комуни виступила Валентина Копійко.
 Валентина Копійко
мешканка будинку на вулиці Парижської Комуни
" Ми проти перейменування нашої вулиці. Лучше за ці гроші нам двір заасфальтувать. Який в 63 році ремонтувався капітально наш будинок, а асфальт ложили теж в 63."

Більшість аудиторії громадських слухань становили не мешканці вулиці Паризької Комуни, а представники Комуністичної партії, ветерани та громадські діячі. Як пояснили організатори Громадських слухань, долучитися до обговорення міг кожен охочий із полтавською пропискою. Після диспуту на тему ідеологічного радянського виховання, який тривав понад годину, відбулося голосування. За перейменування вулиці підняли руки тільки двоє осіб, проти - 157. Мер Полтави Олександр Мамай поставив у питанні крапку, зазначивши, що стикався із подібними намірами при перейменування вулиці Анатолія Кукоби. Однак, нові назви вулиць будуть тільки в нових мікрорайонах, наголосив міський голова.

Олександр Мамай
 міський голова
"Ми прийняли рішення, якщо це буде нова вулиця, то це буде вулиця Анатолія Тихоновича Кукоби. Така вулиця дійсно колись буде. Це буде нова вулиця в новому мікрорайоні. Те ж саме стосується вулиці Паризької Комуни перейменування на вулицю Героїв крут. Я вважаю, на сьогоднішній день це питання недоцільне. І рано ще ставити для полтавської громади це питання."

Олександр Мамай наголосив: після результату громадських слухань, питання перейменування вулиці навіть не виноситиметься на сесію міської ради.
Деякі учасники громадських слухань вважають - мер просто використав громаду, щоб не брати на себе відповідальність. Подібні шоу - насмішка над полтавцями. Адже коли громадськість протестувала проти підняття тарифів на воду, зростання вартості проїзду чи збирали мітинги проти будівництва в історичному центрі міста кав'ярні, думка людей міського голову аж ніяк не цікавила.

Нагадаємо, що Паризька комуна - два історичних періоди у Франції: із 1789 до 1794 року - час Паризького муніципального правління, а в березні 1871 - Революційний уряд Парижу. Бій під Крутами - сутичка у 1918 році між більшовицькою армією Михайла Муравйова та загоном з київських студентів і бійців вільного козацтва. У свідомості українців це протистояння закарбувалося через неабиякий героїзм і жертовність молоді.