Полтавські гімнастки вибороли 6 золотих медалей на чемпіонаті в Ужгороді

Полтавські спортсменки успішно виступили на Всеукраїнському чемпіонаті з художньої гімнастики, що завершився в Ужгороді. Звідти юні вихованки ДЮСШ №4 привезли 10 медалей: 6 золотих, 3 срібних та 2 бронзові. Спортсменки змагалися в категоріях майстер спорту, кандидат в майстри спорту та за нормативами першого розряду, виступали як в індивідуальних, так і в групових програмах. Серед золотих медалісток - 11-класниця Світлана Кобзар.

Світлана Кобзар - гімнастка, вихованка ДЮСШ №4: Перше місце у фіналі з обручем та булавами, 3 місце у фіналі зі стрічкою і 3 місце у фіналі групових вправ з м’ячем. Гімнастика надихає мене на звершення, дає мені граціозність, розтяжку і натхнення».

Студентка Педагогічного університету Анастасія Буневич гімнастикою займається 14 років, брала участь у багатьох турнірах. В категорії «Майстри спорту» в індивідуальній програмі з м’ячем посіла 1 місце у фіналі та привезла золоту медаль.

Анастасія Буневич - гімнастка, вихованка ДЮСШ №4:

Який улюблений вид змагань?

Мабуть, з м’ячем. Мені дуже близька сама постановка танцю, якось мені до душі більше.

За що любиш художню гімнастику?

Вона в мені виховала характер.

З медаллю повернулася до Полтави і 16-річна Софія, яка за програмою «Майстер спорту» посіла 3 місце в групових вправах.

Софія Чертіхіна - гімнастка, вихованка ДЮСШ №4: На «Спартак»: Їздимо кожен рік, і це чудовий старт, де збираються команди з усієї України. Готуємося… По-перше, це не тільки для душі, а й для фігури. Навіть, якщо я не займатимуся надалі, це багато плюсів дає і займає значне місце в моєму житті».

А 14-річна Ганна Кравець, виступаючи за програмою «Кандидати в майстри спорту», здобула 2 медалі.

Ганна Кравець - гімнастка, вихованка ДЮСШ №4:

В індивідуальній я виборола у фіналі з обручем 1 місце і з м’ячем 2 місце.

Скільки суперників у тебе було?

50 суперників.

Чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства "Спартак" з художньої гімнастики проходить в Ужгороді щороку і спортсменки з Полтави завжди виступають успішно. Дівчата тренуються з 3 років 5 разів на тиждень по кілька годин під керівництвом тренера з художньої гімнастики ДЮСШ №4 Наталі Круглікової.