Надголодь і в холодній квартирі: на околиці Полтави мешканці залишились без газопостачання

У холодній квартирі, без їжі та гарячої води. Вже понад тиждень у цьому будинку, що по вулиці Європейській, 189 А, дві пенсіонерки проживають без газопостачання. Лариса Баранова говорить - 30 вересня працівники «Полтавагазу» у всьому будинку відключили газ через його витік. За кілька днів газопостачання відновили, окрім квартири пенсіонерок.


Лариса Баранова - мешканка будинку по вул.Європейській, 189А: 30 вересня вранці прийшла ціла бригада, «Полтавагаз» якийсь. Подивилися і зразу - о, у вас витік газу. Він отут дивився, а тоді каже - не видно труб, труби зашиті, значить, треба розшивати. А так ми відключаємо газ. Вони відключили у всьому будинку газ. Вони ще раз приїхали 5 жовтня і питають, ви звільнили труби, ні не звільнили, тоді ми на дворі відріжемо газ.

Протягом тижня жінок годують сусіди, у них жінки гріються та купаються. У квартирі ж пенсіонерок температура вище 14 градусів не підіймається.

Зінаїда Бондур - мешканка будинку по вул.Європейській, 189А: Та вже 2 неділі голодні сидимо, а ввечері приходить сусід з 2 поверху, картоплю нам зварить і по стакану чаю. Дуже холодно. Я сиджу в трьох халатах і вночі. По одному покривалу і ми лежимо тремтимо з пів шостої, ну вже терпець лопається, я не ходжу, коли встигну до туалета дійду, а коли не встигну.

Обоє жінок – інваліди, їх діти проживають у іншій країні, і аби отримати допомогу, вони написали звернення до місцевої влади, а також в Офіс Президента, та відповіді поки що не отримали.

Як нам повідомили на підприємстві «Полтавагаз», відключили газопостачання у квартирі через порушення, які допустили самі мешканки.

Анжела Сливкіна - речниця АТ «Полтавагаз»: Наразі відновити газопостачання у квартирі №1 по вулиці Європейська, 189А фахівці АТ «Полтавагаз» не можуть, оскільки у помешканні зафіксовано грубі порушення правил безпеки газопостачання.

Розподіл газу може бути відновлено після зміни проектної документація, яка відповідатиме системі газопостачання, а внутрішньобудинковий газопровід, який наразі зашитий під гіпсокартоном, буде відкрито.