На Полтавщині пропонують збільшити фінансування на закупівлю машин для рятувальників

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань правоохоронної діяльності та боротьби з корупцією депутати внесли зміни до ряду обласних програм. Зокрема, до регіональної Програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на наступний рік пропонують збільшити фінансування для закупівлі спеціалізованої машини, якою користуватимуться надзвичайники області. 

Віктор Стеблянко, т.в.о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту ОДА:Такої машини на території області нема. Вона дуже потрібна для наших рятувальників, щоб якісно проводити свої роботи. Закупівля цієї машини буде здійснюватися вже в наступному році. 

Під час засідання розглянули й листи та звернення до комісії, погодили кандидатури для нагородження почесною відзнакою Полтавської облради, яку отримають не всі. Так, у нагородженні відмовили одному із претендентів. 

Олег Бєлоножко, заступник голови Полтавської обласної ради:Я думаю, що на таку почесну нагороду він не заслуговує. Він був співзасновником в свої громаді громадського руху «За Януковича». І мені соромно буде особисто як людині, яка постраждала від цього режиму, так як і тим хлопцям і їхнім родинам, які мерзли на майдані, дивитися в очі. Тому я особисто голосувати за цей проект рішення голосувати не буду.

Усі питання, які підтримали члени комісії, депутати розглянуть на сесії обласної ради, яка має відбутися 22 жовтня.