«Великодня писанка»

Такої писанки полтавці ще не бачили. Її ширина - 1 метр, висота - 1,6 метра. Це творіння учнів шкіл міста привертало чимало уваги перехожих. Велетенське яйце насправді складалося із сотень маленьких.
Однак на фестивалі «Великодня писанка» було достатньо чому дивуватися. Світлана Євгенко, завідувач дошкільного навчального закладу № 71 «Вишенька», усе життя займається оздобленням виробів. Однак вишивку та різьбу по яйцю спробувала буквально два тижні тому. Її роботи тендітні і кропіткі.
 Світлана Євгенко
завідувач дошкільного навчального закладу № 71 "Вишенька"
"Тут іде використання нитки і стрічки атласної. Це дуже така тонка і кропітка робота, яка вимагає дуже великого терпіння, художнього смаку. Я думаю, що ця робота варта і представлена тут на цій виставці."

Із посмішками на обличчі полтавці розглядали композицію «Великодній будинок дитячих фантазій» колективу садка № 80 «Червона гвоздика». Маленькі Анастасія та Олексій вітали перехожих віршами і хизувалися виробом колективу.
 Анастасія
" Будинок наш, як той вінок, запрошує усіх діток. Ним можна довго милуватись, а також сфотографуватись."
 Олексій
" Ми багато писанок розфарбуєм, бо традиції цінуєм, щоб добро було в сім’ї, щастя, щоб оминали біди й нещастя."
Гідну конкуренцію головній писанці виставки міг скласти виріб колективу 11 школи. Великодню крашанку із кольорових серветок виготовляли понад 2 тижні.
 Людмила Коломійцева
 вчитель школи № 11
"Ми будемо його зберігати, тому що свято продовжиться ще в школі. Можливо і на наступний рік додамо якісь деталі і ми дуже задоволені, що воно у нас таке гарне получилося."
Полтавці ж мають власні рецепти оздоблення писанок.
Головне, на чому зійшлася думка більшості опитаних полтавців, виготовляти писанки потрібно своїми руками і в сімейному колі.