Під Полтавою провели «Єдиний стрілецький день»

9 жовтня у селі Вакуленці, під Полтавою, на військовому полігоні відбувся «Єдиний стрілецький день». Тут депутати обласної ради відпрацьовували навчальні стрільби, тактику та ази першої медичної допомоги. Мета цього заходу - говорить голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький - є підготовка до виконання завдань територіальної оборони області.

Олександр Біленький - голова Полтавської обласної ради: Це традиційний захід який проводиться в рамках обласної ради «Військового комісаріату в рамках підготовки територіальної оборони Полтавської області, тому що кожен з депутатів, з членів виконавчого апарату обласної ради він приписаний до якого військомату і повинен проходити відповідний вишкіл. Не забуваємо що триває в нас війна, таким чином ми повинні бути готові. Дати відсіч ворогу на своїй ділянці, яку ми будемо оберігати і охороняти. Депутати обласної ради беруть охоче участь в цьому заході, таким чином хтось згадує свої армійські навички, а хтось для себе відкриває якісь нові, нову історію поводження зі зброєю.

За словами депутата Полтавської обласної ради Володимира Куцовола - подібні заходи об’єднують та показують готовність до захисту Батьківщини. Сам же депутат участь у таких вишколах бере неодноразово - говорить він.

Володимир Куцовол - депутат Полтавської обласної ради: Ми проводимо їх системно, кожні пів року, кожен рік, тому це і привід зустрітися в черговий раз, але головне це ті навики які набуті поновити їх і укріпити. Я вважаю що кожен житель нашої країни повинен знати, вміти і могти в будь-який час бути готовим до її захисту. Четверть, третина депутатського корпусу присутня на цих навчаннях. В мене було 20 патронів. Я стріляв і автоматичною чергою і одиночними.

Також депутати мали змогу в лісі відпрацювати навики з пішохідного туризму. Опісля цього на всіх чекала козацька каша зі справжньої військової польової кухні.