На Полтавщині лісівники та школярі садили ліс

На території Чалівського лісництва ДП «Полтавський лісгосп» на галявині лісівники та школярі садили ліс. Висаджування дерев реалізується у рамках програми Президента “Зелена країна” та Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом».

Іван Гришко - начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства:  В цілому ми садимо на 1 га 6 тис саджанців. Медійно з 1 жовтня ми вже працюємо, пояснюємо людям необхідність, доцільність заліснення територій України і Полтавщини, зокрема. Такі акції виховують у діток шанобливе відношення до природи.

Олександр Холодний - директор ДП «Полтавське лісове господарство»: Засаджуємо галявину в 101 кварталі, 23 виділі, площею 0,9 га. Близько 6 тисяч саджанців буде висаджено в рамках програми Президента про створення лісів – 1 мільярд дерев, мільйон гектарів. Сьогодні по нашому підприємству проходить 6 таких акцій.


У Чалівському лісництві функціонує два шкільних лісництва: Терешківське та Ковалівське, створене на базі ліцею імені А.С.Макаренка, вихованці якого долучилися до акції «Створюємо ліси разом».

Анна Голобородько - учасниця акції «Створюємо ліси разом»: Я вперше беру участь в такій акції і можу сказати, що з самого початку, коли я тільки дізналась, що можна висаджувати ліс, я була в захваті і я поставила собі ціль до 18 років. Мені сказали, що є така можливість і я одразу захотіла у цьому взяти участь.


А Софія вже не вперше має справу з саджанцями сосни звичайної, більше того - дівчина є авторкою наукової роботи про ліс.

Софія Маркіна - учасниця акції «Створюємо ліси разом»: В лісництві я втретє, саджаю ліс удруге. Ще перед тим я писала наукову роботу по лісу «Фотосинтез». Про Чалівське лісництво знаю дуже багато.

За 3 роки в Україні висадять 1 млрд. нових дерев, а за 10 р площа лісів в Україні має збільшитися на 1 млн га. На спеціальному сайті кожна людина зможе прослідкувати хід висадки лісу по окремих регіонах.
Полтавські лісівники до кінця цієї осені планують заліснити близько 100 га. На даний момент вже заліснено більше 40 га. Загалом ГУ лісового та мисливського господарства планує висадити 600 тис. дерев. Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом» триватиме по 31-е листопада.