10 жовтня відзначають Всесвітній день психічного здоров'я

У Полтаві по вулиці Віри Холодної, у приватному секторі на власному подвір'ї, знайшли повішеним 18-річного хлопця. Про це правоохоронцям повідомила бабуся загиблого. Наразі поліція встановлює обставини смерті полтавця.

Василь Зуб - інспектор з комунікацій Полтавського районного управління поліції: 9 жовтня до відділу поліції №1 надійшло повідомлення від місцевої жительки 1937 р.н. про те, що її онук покінчив життя самогубством. Хлопець був 2003 р.н. Наразі слідчими відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст 115 Кримінального Кодексу України та триває досудове дослідження.

Це трапилося по провулку Віри Холодної - колишній вул. Ногіна. Місцеві про даний випадок не знають.

Не чула, абсолютно не чула. 

В соцмережах 10 жовтня з’явилася інформація про те, що напередодні вранці повішеного хлопця виявив один з сусідів.

Користувачі соцмереж пишуть:

Жаль парня, просто, возможно, не оказалось в нужную минуту близкого человека.

У него брат и мать мертвы. Мой муж знает их семью.

Психологиня Ганна Подлєсна говорить - подібні випадки не завжди можна передбачити, єдина і актуальна порада - бути більш уважними до оточуючих.

Ганна Подлєсна - кандидат психологічних наук: Я би радила завжди бути уважними до оточуючих. До рідних, близьких, друзів. Є певні дзвіночки, які вказують на те, що людина може здійснити такий акт, який може спричинити пошкодження життя і здоров’я. Дзвіночків може бути багато: інколи людина може казати такі фрази, що ось скоро все закінчиться, той день настане і т.д.Коли ми уважні до близьких, тоді ми можемо помітити певні особливості. Тоді доречніше більше поспілкуватися, переключити увагу.

Нагадаємо, 10 жовтня відзначається всесвітній день психічного здоров’я. Всесвітня організація охорони здоров'я визначає психічне здоров'я як стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності та може протистояти звичайним життєвим стресам. Психіатри ж підтверджують той факт, що пік самогубств припадає саме на міжсезоння - весну та осінь.