У Полтаві вп’яте відбувся конкурс «Кращий за професією» серед водоканалів України

У Полтаві відбувся «батл» між водоканалами. Конкурс «Кращий за професією» минулими вихідними провели серед працівників водопровідно-каналізаційних господарств України. Змагання влаштовують за ініціативи Всеукраїнської Асоціації «Питна вода України», а організатором є «Полтававодоканал». До конкурсу долучилися працівники із підприємств семи міст - Полтави, Кременчука, Сум, Черкас, Кривого Рогу, Херсона та Кропивницького.

Юрій Хіврич, президент ВА «Питна вода України»: Починали з двох міст - це Полтава і Кременчук. А сьогодні уже сім міст. Добавився Херсон-водоканал, Кривий Ріг -водоканал. В минулому році їх не було. З кожним роком учасники сильні.

 Усього номінацій було дев'ять. Серед учасників - бухгалтери, контролери служб обліку, слюсарі з ремонту водопровідних мереж. У «Полтававодоканалі» кажуть: цей конкурс полюбляють працівники українських водоканалів, адже він зміцнює колектив та надихає до роботи. Та головне під час конкурсу не лише змагання у фаховості, а набуття нового досвіду. Адже це чудова нагода перейняти ноу-хау колег з інших регіонів, поділитися своїми напрацюваннями, відшліфувати навички і вміння.

Сергій Омельченко, головний фахівець по роботі з громадськістю КП «Полтававодоканал»
: Ці змагання, як каже наш генеральний директор, депутат облради Василь Воротинцев, вони дають сплотится нашому трудового колективу і, показавши гарні результати на цих змаганнях, працювати ще з більшим натхненням на благо наших полтавців.

За підсумками конкурсу перемогла команда працівників «Полтававодоканалу». Друге та третє місця посіли «Кременчукводоканал» та КП Сумської міської ради «Міськводоканал». Журі враховувало швидкість, правильність виконання завдань та дотримання правил техніки безпеки. Самі ж учасники кажуть: конкурс цікавий, але не простий.

Андрій Циганенко, учасник конкурсу, м. Суми: Конкурс непростий. Тому що схема дуже складна і ми її збираємо і будемо випробовувати тільки тоді, коли всі відійдуть від своїх столів, і тоді вона включиться, і тоді побачимо результат.

Участь у змаганнях взяли близько 130 людей. Цей конкурс відбувається у Полтаві вже вп’яте.