Безпековий проект «Поліцейський офіцер громади» презентували у Полтаві

«Успішні практики безпеки в громадах». У Полтавській обласній раді відбувся семінар-нарада за участі представників правоохоронних органів та голів об’єднаних територіальних громад. На ньому представили один з безпекових проектів, який наразі впроваджується на Полтавщині - це «Поліцейський офіцер громади».


Роман Ніколаєнко, начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавщини: Цей проект на Полтавщині впроваджується більше року, відбулися певні етапи відборів і на сьогоднішній день у Полтавській області запрацювало у 22 громадах області 30 поліцейських офіцерів громади. Даний проект передбачає собою в кожну територіальну громаду мати свого поліцейського громади який постійно проживає, працює і 80% свого робочого часу проводить на території об’єднаної громади.


У громадах таку ініціативу підтримали і акцентували на що правоохоронцям необхідно звернути увагу в першу чергу.

Микола Шаблій, голова Великобудищанського територіальної громади: Основний показник я рахую для офіцера громади це відсутність порушень на території громади і кримінальних справ там і воровства оце я рахую показник.


Поліцейські говорять - не зважаючи на досягнення, багато над чим ще залишається попрацювати.

Роман Ніколаєнко, начальник управління превентивної діяльності поліції Полтавщини: У Полтавській області 60 об’єднаних 22 із них мають своїх поліцейських офіцерів проходять певні етапи, донабори в деяких ТГ мають бути не один, а декілька поліцейських офіцерів так як в сільській місцевості один поліцейський громади обслуговує до 6 000 населення, територіальні громади по населенню різні тому тривають певні етапи донаборів і точно так же чекаємо наступних етапів від громад які ще не приймали участі.

Правоохоронці говорять, мета проекту - забезпечити кожну громаду необхідною кількістю поліцейських.