У Полтаві відбулася конференція для правоохоронців до Дня захисників і захисниць України

У Головному управлінні національної поліції у Полтавській області пройшла конференція для працівників  правоохоронних органів і не тільки. Метою заходу була популяризація думки про те, що кожна людина в незалежності від статі має право працювати та розвиватися за тим фахом, який їй до душі.

У Головному управлінні національної поліції у Полтавській області руйнували стереотипи, пов’язані з роботою у правоохоронних органах. Для цього провели міжрегіональну конференцію.

Катерина Григоренко, речниця служби судової охорони Полтавщини: Ця конференція присвячена дню захисників та захисниць України, як ми знаємо раніше це свято іменували днем захисників, однак Українська асоціація представниць правоохоронних органів була співініціатором перейменування свята у день захисників та захисниць тобто не лише чоловіків, а чоловіки та жінки-захисниці тому ми вшановуємо як і чоловіків які поклали свої життя та здоров’я на захист нашої країни так і жінки яких дуже багато які зробили не менш вагомий внесок для захисту нашої країни і роблять кожного дня.

Катерина Григоренко говорить - мета такої зустрічі - привернути увагу суспільства до забезпечення рівних умов для професійного розвитку незалежно від статі.

Катерина Григоренко, речниця служби судової охорони Полтавщини: Якщо він чи вона чи вона є професійним то це його особиста заслуга, а не його статі мають бути дотримані права як і жінок та і чоловіків у всіх напрямках чому ми говоримо за правоохоронні органи тому що це раніше стереотипно вважалися чоловічі професії однак жінки в формі, жінки в погонах є такими ж рівними співробітниками та співробітницями, виконуємо поставлені задачі і це не погіршує результат.

Організатори наголошують - рівні права чоловіків та жінок необхідно забезпечувати в структурних підрозділах силових структур по всіх куточках України.

Наталія Новікова, членкиня правління Української асоціації представниць правоохоронних органів:  Гендерна рівність та потреба і повинно стати основним для кожної людини для кожного члена суспільства і не важливо де ти живеш в Києві в Полтаві в маленькому селищі, але і жінка і чоловік мають право бути тим ким вони хочуть і відбуватись та розвиватись у своєму бажанні не перешкоджаючи іншим.


Учасники концференції зізнаються - такі заходи є вкрай необхідними для сучасного Українського суспільства.