Полтавські перевізники хочуть збільшення тарифів на проїзд

Це жах. І їхати за 16 гривень і труситися що ти можеш не доїхати. Брудно і відношення наплювательське.

Ну пробачте їздити в таких маршрутках коли дно випадає за такі гроші, я вважаю для Полтави це дуже дорого.

 
У нас достатки не такі великі, особливо у пенсіонерів тому думаю це занадто
.


Треба тоді зарплату і пенсії добавити, щоб по 16 грн їздити, а як тоді на роботу, за що добиратись, велосипедом
.

Так реагують полтавці на ймовірне підвищення проїзду вдвічі. Бо днями полтавські перевізники звернулися до міської влади з вимогою підвищити тариф до 16 гривень. Приватний перевізник Михайло Костов говорить - через дорожчання вартості на пальне, підвищення тарифів на проїзд чекає всю країну. Перевізник зазначив - якщо буде проїзд по 16 гривень буде й ремонт і оновлення застарілого транспорту.

Михайло Костов - приватний перевізник: В усіх містах буде підняття тарифу тому що з такою вартістю на пальне не зможуть перевізники здійснювати перевезення. Було перерахування тарифу і вийшли на ціну 16 гривень заробітна плата, запчастини, ремонт, обслуговування, паливно-мастильні матеріали.

А за словами керівника громадської організації «Асоціація перевізників Полтавщини» Юрія Лупаєнка - покращення сервісу полтавцям очікувати не варто, на його думку міський транспорт у задовільному стані. І тариф 16 гривень занадто низький аби у Полтаві з`явилися нові маршрутки. Через велику кількість пільговиків та збільшення ціни на газ, 8 гривень для автобусів та маршрутних таксі він називає нерентабельним і таким, що просто дає змогу «вийти в нуль».

Юрій Лупаєнко - керівник ГО «Асоціація перевізників Полтавщини»: Вартість палива в собівартості проїзду займає приблизно 60-65%. Вартість палива стиснутого газу піднялася втричі, тобто з 12 гривень до 37,36 копійок у нас по 10 тисяч пільговиків, які їздять безкоштовно. Я вважаю що кожен перевізник намагається якнайкраще обслуговувати пасажирів, немає таких перевізників які хочуть зробити щоб було гірше. Але люди чогось все одно сідають, скаржаться але сідають в ті машини.

У відділі з питань транспортних перевезень та зв’язку міської ради інформацію про звернення перевізників щодо збільшення вартості проїзду підтвердили і повідомили - наразі воно розглядається відповідними службами.