У поїзди не пускатимуть без сертифіката вакцинації – «Укрзалізниця»

У поїзди не пускатимуть без сертифіката вакцинації – «Укрзалізниця»

Згідно з оновленими КМУ правилами перевезень під час карантину, з 21 жовтня обмежать залізничні перевезення у далекому сполученні на «жовтому» та «червоному» рівнях. Про це йдеться на сайті АТ «Укрзалізниця». 

Такі залізничні перевезення будуть дозволені за наявності у пасажирів:

документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19

або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19);

або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

 АТ «Укрзалізниця» забезпечить контроль наявності зазначених документів разом із квитком та ідентифікаційним документом на вході у вагон. У випадку відсутності вищезазначених документів провідник або стюард має право не допустити пасажира до поїздки. Повернення коштів за придбані білети в разі відмови від поїздки здійснюється згідно з правилами перевезень пасажирів.

АТ «Укрзалізниця» також забезпечить наявність сертифікатів про вакцинацію або негативних ПЛР-тестів у співробітників. 

Нагадаємо, 11 жовтня Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах зі значним поширенням COVID-19.