У Полтаві нагородили найкращих військовослужбовців

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та з 2014-го року ще й державне свято - День захисників та захисниць України. У Полтаві напередодні пройшли урочистості - привітали та нагородили близько 70 найкращих військовослужбовців.

Дмитро Губський, військовий комісар обласного-територіального центру комунікування та соціальної підтримки: Сьогодні на території Авіамістечка ми зібрали найкращих військовослужбовців військових частин гарнізону, тут відбувається нагородження від обласної адміністрації, обласної ради і ветеранських організацій Полтавської області.

Загалом отримали підвищення у званнях, нагороди та премії близько 70 військовослужбовців. Одна з премій - обласна імені Юрія Горліса-Горського.

Олександр Лемешко, перший заступник голови Полтавської обласної ради: Премія Полтавської обласної ради імені Юрія Горліса-Горського, започаткована ще в 2017 році і це грошова премія в номінації захисник, в номінації національно-патріотичне виховання. В номінації волонтер року тому сьогодні ми відзначаємо щороку 4 особи грошовою винагородою від імені обласної ради.

Військові зізнаються, - надзвичайно приємно, коли їхні досягнення належно оцінюють.

Дмитро Юденко, голова ГО «Вороскоп»: Звичайно приємно, це як частина визнання якості того що ти робиш і от знаєте, показник того що не дарма значить бачать результат значить він корисний і це дає стимул працювати далі.

Закінчилися урочистості виступом артистів Полтавської обласної філармонії.