У Полтаві відбувся Чемпіонат з кікбоксингу, присвячений Дню Захисника України та Дню Козацтва

У Полтаві відбувся Чемпіонат з кікбоксингу, присвячений Дню Захисника України та Дню Козацтва. Відкрив змагання вітальним словом голова Полтавської міської територіальної громади Олександр Мамай.

Олександр Мамай - голова Полтавської міської ТГ

- Приємно те, що ці змагання відбуваються не вперше, приємно те, що ці змагання відбуваються до Дня українського козацтва. Саме наше підростаюче покоління повинне сьогодні показати не просто свою силу, а силу духу. І не принципово, хто сьогодні стане переможцем чи переможеним, саме головне, що це та молодь, яка спілкується зі своїми друзями і своїм прикладом показує, що в першу чергу треба змагатися у спорті, а не на вулиці.

Участь у змаганнях взяли спортсмени у віці від 6 до 30 років із Полтави, Кременчука, Гадяча та Харкова.

Зураб Абдулаєв - президент Полтавської обласної Федерації з кікбоксингу

- Учасників понад 100 чоловік, ми проводимо на честь Дня захисника України. Ми вже проводимо їх вдруге. Ми даємо командні місця - перше, друге, третє, за кращого бійця, за кращу техніку, за волю до перемоги. Будуть грамоти, медалі і кубки.

Присутній на змаганнях і чемпіон світу з кікбоксингу Михайло Сердюк. Він говорить - рівень підготовки спортсменів та змагання з кікбоксингу за кордоном мають значно вищий рівень, аніж в Україні. Тому Михайло Сердюк має намір вдосконалювати цей вид спорту та вчити новому молодих українських боксерів.

Михайло Сердюк - чемпіон світу з кікбоксингу

- Звичайно, інший рівень, сама обстановка інша. Більш масштабно і дуже багато народу, учасників просто море, стиль бою різний, в Україні – одна школа, в інших країнах трохи відрізняється.

10-річний учасник змагань Богдан Логвиненко займається кікбоксингом вже 5 років. Говорить: такі бої – це привід вкотре перевірити себе на міцність та вдосконалити свої навички.

Богдан Логвиненко - учасник змагань

-  Достатньо багато разів я беру участь у таких змаганнях, їздив на Чемпіонати України. Ці змагання для того, щоб я показав свій максимум і отримав багато досвіду. Спорт – це моє життя.

Наступний Чемпіонат з кікбоксингу відбудеться з 28 по 31 жовтня в Одесі.