У Полтаві відкрилася виставка світлин фотохудожника Євгена Корнієнка «Барви життя».

У Полтаві відкрилася виставка світлин фотохудожника Євгена Корнієнка «Барви життя». Автор представив публіці 45 фото, серед яких – чорно-білі та кольорові роботи. Євген Корнієнко проживає у с.Шилівка, що біля міста Зіньків. За спеціальністю він – пілот гелікоптера, наразі – офіцер запасу ЗСУ. Фотографією, говорить, захоплюється з дитинства.

 Євгеній Корнієнко - фотохудожник

- З дитинства ще мама купила «Смену», ще плівковий фотоапарат. Це своєрідна магія така, фотографія.

Портрети, пейзажі, макро-зйомка, кожна робота – ціла історія. По-особливому надихає створення чорно-білих світлин, - каже фотохудожник.

Євгеній Корнієнко - фотохудожник

- Чорно-біла світлина показує душу людини, вона не відволікає кольором. Можемо побачити емоції і внутрішній стан людини.

Серед моделей фотохудожника - його дружина та доньки, односельці, чимало світлин цікаві тим, що зроблені спонтанно. Фотовиставка відкрилася за сприяння голови Полтавської обласної організації Національної спілки фотохудожників України Сергія Назаркіна.

Сергій Назаркін - голова Полтавської обласної організації Національної спілки фотохудожників України

- Це чорно-біла професійна фотографія високого рівня, європейського рівня «Барви життя» - дуже влучна назва. Як на мене, тут є інь і янь. Є жіночий початок, вони самодостатні, професійні художні роботи. Іменно художня фотографія - це йде від душі.

Високо оцінив роботи Євгенія Корнієнка і Заслужений діяч мистецтв України Юрій Самойленко. Він провів паралель між чорно-білими світлинами і графікою, кольоровими фото та живописом.

Юрій Самойленко - голова Полтавської обласної організації НСХУ

- Що, як не мистецтво, повинно спасати наші душі, говорити, що є світ, природа.

Фотовиставку Євгенія Корнієнка «Барви життя» можна побачити на 3 поверсі Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Котляревського, вона триватиме до 25 жовтня.