Святкові вихідні на Полтавщині пройшли без суттєвих правопорушень

В період з 14 по 17 жовтня під час проведення масових заходів на території Полтавщини суттєвих порушень правопорядку зафіксовано не було, натомість, щодня мали місце ДТП. Про це повідомив речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв:

 Юрій Сулаєв - речник поліції Полтавщини

- Ми реєстрували факти ДТП, пов’язані з наїздами на велосипедистів, із зіткненнями транспортних засобів, а також в одному з випадків, в Гадяцькому районі, коли водій трактора з'їхав в озеро і втопився разом із транспортним засобом.  

За минулі вихідні внаслідок ДТП у вечірній час доби загинуло двоє велосипедистів на автошляху Київ-Харків.

Юрій Сулаєв - речник поліції Полтавщини

- Також буквально вчора сталося ще 2 ДТП, це у Полтаві безпосередньо, коли зіткнулися автомобіль ВАЗ і ДЕО, внаслідок чого водій ВАЗа отримав тілесні ушкодження, а водій ДЕО, як з'ясувалося, перебував у стані алкогольного сп’яніння… завдання тілесних ушкоджень потерпілому.

Правоохоронці закликали усіх учасників дорожнього руху суворо дотримуватися правил, зокрема, одягати світловідбивні елементи. Мали місце і випадки зникнення людей. Так, мешканка області пішла до сусіднього села за горіхами та провалилася в криницю глибиною до 10 м - її вчасно знайшли й врятували, - повідомив Ю. Сулаєв.

 Юрій Сулаєв - речник поліції Полтавщини

- Вона пішла за цими горіхами в сусіднє село… Не помітила криницю глибиною до 10 метрів. Буквально вчора, 17 жовтня, ми отримали інформацію від чоловіка в Зіньківському районі про те, що він з 5-річним сином виїхав по гриби, на мить відвернув увагу від дитини, і дитина зникла з його поля зору.

Дитину шукали поліцейські Полтавського району, місцеві та представники Нацгвардії.

 Юрій Сулаєв - речник поліції Полтавщини

- І впродовж трохи більше години спільних пошуків дитину було повернено батькові.

Правоохоронці вкотре звертаються до батьків з проханням належним чином наглядати за своїми дітьми.