У Полтаві стартувала підготовка до турніру з мініфутболу на кубок «Простих людей»

У Полтаві стартувала підготовка до турніру з мініфутболу на кубок «Простих людей», який проведуть у найближчі вихідні на запасному полі стадіону «Ворскла». До участі у змаганнях запрошені спортсмени-аматори будь-яких вікових груп з Полтави та прилеглих ТГ. Ініціатори турніру – депутат Полтавської міської ради Сергій Каплін та екскапітан «Ворскли» Ігор Кислов.

Сергій Каплін - депутат Полтавської міської ради, ініціатор турніру з мініфутболу на кубок «Простих людей»

- Сьогодні ми провели жеребкування. Команди, які заявилися на Чемпіонат, - це кілька десятків команд з різних мікрорайонів та з приєднаних сіл. Ми запрошуємо всіх бажаючих позмагатися за першість. Хочу подякувати суддівському колективу, медикам і особисто Ігорю Кислову, легендарній людині в футболі. Також хочу побажати нам всім перемоги.

Цьогоріч до участі у змаганнях зареєструвалися 34 команди, сформовано 2 групи - по 17 учасників у кожній.

 Ігор Кислов - начальник Управління у справах фізичної культури та спорту ПМР

- А зараз ще додалися команди, я бачу, тут є і іноземці, які теж хочуть грати, тому розширюється коло змагань і, можливо, колись ми проведемо і всеукраїнські змагання. Змагання будуть проходити на запасному полі стадіону «Ворскла» з мініфутболу, там 2 площадки. Починаючи з цієї суботи і неділі, буде проведено 2 тури нашого кубку. Фактично буде десь 7-8 ігор проходити на кожному полі.

Це вже 2-й турнір на кубок «Простих людей», який проводять у Полтаві. Спорт - це те, що об'єднує, налаштовує на позитив, заохочує до здорового способу життя, - кажуть учасники.

Сергій - учасник турніру з мініфутболу на кубок «Простих людей»

- В цьому році організатори дають нам 2 групи і цікавіший турнір. Будемо боротися. Класно те, що це безкоштовно, класно те, що це масово і дійсно для людей.

Календар турніру з мініфутболу на кубок «Простих людей» оприлюднять ближче до кінця цього тижня у соцмережах.