У Полтаві вже втретє пройшов «День кар’єри ЄС»

У Полтаві пройшов «День кар’єри ЄС». Відбувся він вже втретє в рамках національного проекту «Інформаційна підтримка молодіжних Мереж ЄС в Україні» за ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні. Організаторами дійства виступили Полтавський університет економіки та торгівлі разом з Полтавським обласним центром зайнятості. Головна мета проведення «Дня кар’єри ЄС» – ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України, говорить ректор Полтавського університету економіки і торгівлі Олексій Нестуля.

Олексій Нестуля - ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

- Посол ЄС в Україні, перебуваючи влітку в університеті, особисто знайомився з форматом його організації, із тим, як ми спілкуємося із випускниками всіх вишів Полтавської області і роботодавцями, які приходять на цей захід, але в контексті саме євроінтеграційних перспектив. Це особливість, що ми на таких заходах, що ми співставляємо себе із країнами ЄС і наскільки ми готові до інтеграції з ними.

«День кар’єри ЄС» важливий, щоб полтавські студенти могли отримувати якісні знання європейського зразка - зазначає директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва. Відповідно, цього дня поєдналася активна співпраця держави, громадськості, бізнес сектору та молоді.

Катерина Клавдієва - директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Дні кар’єри для молоді дають, по-перше, трансформацію навчального закладу у відповідності до потреб роботодавця, адже сьогодні зустріч з роботодавцями, і вони формують, що потрібно і як, тим більше, зараз в умовах пандемії зміни на ринку праці просто відбулися колосальні, це оцифрування процесів, це віддалені робочі місця, це актуалізація напрямків, це розвиток комунікаційних навиків, тому що одне спілкування – особисто, а інше – спілкування в режимі онлайн.

Під час Ярмарку вакансій молодь могла пошукати бажану професію та залишити свої контактні дані. Адже область потребує фахівців різного спрямування.

Катерина Клавдієва - директор Полтавського обласного центру зайнятості

- Наша молодь може заявити про себе, домовитися як про проходження практики, так і, звичайно, в перспективі працевлаштування, сьогодні є можливість продати себе як потенційного працівника. Я нікого не призиваю до того, що робота – це основне, ні, основне – це життя. Але для того, щоб забезпечити побажання, потреби, треба працювати і себе реалізувати.

В цей день студенти нашого міста мали можливість отримати поради від професіоналів щодо проходження стажування та практик в країнах ЄС, працевлаштування, унікальність написання резюме та вдалих проходження співбесід.