У Полтаві під стінами обласної ради кілька десятків людей протестували проти підвищення тарифів на газ

«Ринок газу – це схема по грабунку українців», «Ні – комунальній мафії, так – справедливим тарифам». Із такими плакатами кілька десятків людей мітингували під стінами обласної ради. У такий спосіб мітингувальники вимагали не підвищувати тарифи на газ.

Олександр Денисенко - учасник мітингу

- Ми сьогодні виступили тут для того, щоб сказати владі, що не можна піднімати тарифи, бо в людей і так вже виникли великі борги. У нас по Полтаві порушення на 1 млн 700 тисяч оштрафовані, бо в жодній області з 26 немає таких поборів за засоби обліку, за підключення, немає такого, і всі вони, депутати обласної ради, які представляють партії, а не людей, і вони кришують свої подєлки.  

Учасниця мітингу Юлія Пєтушинська говорить - купувати газ у спекулянтів за завищеною ціною, коли є можливості видобувати свій, – це нерозумний підхід. Тарифи ж мають бути зрозумілими, а їх калькуляція – оприлюднена.

 Юлія Пєтушинська - учасниця мітингу

- В країні – серйозна енергетична криза, до якої призвело керівництво нашої держави. Це схема по грабунку українського народу, оцей ринок газу, через нього всі проблеми. А сама найбільша проблема – те, що Україна може видобувати свій газ, але цього не робить, всі ми прекрасно знаємо ціну нашого газу. Його нам продають газові спекулянти з величезними накрутками в 600-800%.

Поспілкуватися із депутатами обласної ради мітингувальникам не вдалося, тому вони мають намір продовжити тарифні мітинги по всій Полтавській області до тих пір, поки ситуація не зрушить з місця.