Завтра в Україні очікується похолодання

Завтра в Україні очікується похолодання

З 23-го жовтня в Україні похолодає на Заході та Півночі, вдень +7+12 градусів. На решті території ще побуде тепла погода, +12+18 градусів.

Повідомила синоптик Наталка Діденко.

«Дощі в суботу можливі - від Харківщини, Сумщини через центральну частину до Одещини. Може зачепити вологою Волинь, Рівненщину, північні райони Київщини та Чернігівщини. Пізно ввечері завтра - на Луганщині та Донеччині також невеликі дощі. Хто не потрапив у цей перелік -без опадів.», - пише синоптик

У неділю невеликі дощі ймовірні на північному сході України. Але температура повітря далі знижуватиметься і протягом дня 24-го жовтня максимально передбачається лише +5+10 градусів, на Півдні до +12 градусів. Вітер із західного переходитиме на північно-західний і залишатиметься, може, й не штормовим, але рвучким, сильним. У Києві вихідними суттєві опади - навряд.

Вітер втримається поривчастим, некомфортним. Температура повітря у столиці почне поступово знижуватися - завтра до +12, у неділю до +6+8 градусів. Понеділок-вівторок буде дуже холодна погода, вночі до "мінусів".

«А ось із середини наступного тижня температура повітря почне підвищуватися, спочатку із західних областей, а до кінця тижня всю Україну огорне м'яка тепла атмосфера з температурою повітря +12+16 градусів, місцями до +18 градусів.», - пише Наталка Діденко.

Наступні вихідні, завершення місяця, 30-31 жовтня, обіцяють, за попередніми прогнозами, обіцяють теплу погоду.