В обласній бібліотеці імені Котляревського відбувся показ документального фільму «Сад Богів».

В обласній бібліотеці імені Котляревського відбувся показ документального фільму «Сад Богів». Над ним працювали автори Олена Мушинська та наш земляк Артур Ароян.

Артур Ароян - співавтор фільму «Сад Богів»

- Ми з колегою, режисеркою Оленою Мушинською, почали робити сценарій, почали робити перші пробні зйомки, потім почали робити інтерв’ю, і так це все тривало півтора роки. Це фільм, до якого долучилася велика команда людей, там більше 20 людей було залучено до створення цього фільму, а ще ми працювали з музеями, з Полтавським художнім, з Краєзнавчим, архівом обласним нашим, з гравіметричною обсерваторією, також з Національним художнім музеєм в Києві, художнім музеєм Харкова і Бердянська.

Фільм є дослідженням полтавського періоду життя художника Івана Мясоєдова, а це близько 20 років, і показує раніше не відомі факти з його життя та ексклюзивний архів із фотографіями художника та його родини, говорить Артур Ароян.

Артур Ароян - співавтор фільму «Сад Богів»

- Тут презентовано буде приватний архів з фотографіями, які саме робив Іван Мясоєдов, про який взагалі не було відомо в інституціях мистецьких. Ми маємо змогу зазирнути всередину будинку Івана Мясоєдова, побачити, що збереглося від нього, як він був спланований. Також тут ми намагаємося зрозуміти, власне, як його особистість становлювалася і розкриваємо певні факти біографії, які не дуже були освітлені або взагалі не були відомі раніше.

Тривалість фільму – понад годину. Наступні покази, говорить Артур Ароян, плануються в інших бібліотеках та мистецьких закладах Полтавщини.