У театрі імені Гоголя відбувся Всеукраїнський музичний фестиваль «Скорик. Post Scriptum»

У театрі імені Гоголя - Всеукраїнський музичний фестиваль Скорик. Post Scriptum. На початку 2020-го маестро Мирослав Скорик - не просто найвідоміший композитор України, а й автор музики до епохальної кінострічки «Тіні забутих предків», підготував унікальну програму під назвою «Скорик- Мусоргський». Програма звучала у виконанні міжнародного складу солістів: від молодих виконавців - лауреатів престижних міжнародних конкурсів до титулованих українських музикантів.

Олександр Пірієв, автор ідеї та організатор проекту

- Це його останній затверджений за життя проект. І один із останніх міст, який ми встигли запланувати з маестро Мирославом Скориком - це власне Полтава. Я щасливий, що Полтава почує останні твори Мирослава Скорика і власні магічні музики Модеста Мусогорського. Унікальний склад виконавців. Найвідоміші камерні оркестри країни.

Проект готували понад два роки , ще за життя маестро Скорика, розповів Олександр Пірієв.

Олександр Пірієв, автор ідеї та організатор проекту

- Його життя перервалося 1 червня 2020 року, але за життя ми спланували цей проект і я щасливий, що він втілюється навіть в умовах карантину і 10 концертів в містах України.

Розпочався концерт під диригуванням маестро Олега Тищика. Він говорить: програма надскладна , але дуже цікава. Задіяли і камерний оркестр Полтавської філармонії .

Олег Тищик, директор Полтавської обласної філармонії

- Репетиції були дуже напруженими. Нам давали партії і ми їх розучували, працювали у філармонії . Буквально учора приїхала перша партія солістів, одні з Харкова, інші з Києва , сьогодні частина музикантів ансамблю Київські солісти.