Свята не позначаться на виплаті пенсій

Понад 650 мільйонів гривень уже готові для виплати полтавцям. Єдине, що залишилося - перетворити гроші, які нині на папері, у готівку.
Валерій Руденко
 начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області
" На сьогоднішній день наші зусилля сконцентровані на тому, щоб не допустити жодного дискомфорту в отриманні пенсійних виплат."

У першу чергу кошти до свят отримають ветерани.
Валерій Руденко зазначає, що за статистикою кількість людей, які отримували пенсії до 1 тисячі гривень, зменшилася втричі. А пенсії в розмірі від 1 тисячі до 1, 5 виросли вдвічі. Середня ж пенсія в області нині становить 1370 гривень.
Гостро стоїть питання підвищення виплат чорнобильцям.
Чиновники розповідають, при Кабінеті Міністрів діє робоча група, серед членів якої є полтавець. Найближчим часом можливий зріст пенсій.
" Олександр Коваль
ТИТР: заступник голови Полтавської облдержадміністрації
1:30:19-1:30:28 - 6, 8 і 10 мінімальних в залежності від групи інвалідності 3, 2 і 1 групи. У всякому разі це питання знаходиться в стадії розгляду."

У планах на майбутнє зізнаються чиновники - дещо реорганізувати діяльність пенсійного фонду у сервісний центр для зручності полтавців.
 Валерій Руденко
 начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області
"Лише в 1 віконечку повирішувати всі свої питання. Дізнатися, куди папірець давати, як проводити звітності і так далі. Нас у цьому відношенні підштовхнули органи прокуратури, які розглядали ці питання. Із одного боку це позитив і це цифри, які я назвав, є ще резерв для вдосконалення цієї роботи. "

За останніми даними на Полтавщині проживає понад 460 тисяч пенсіонерів. На 1 тисячу працюючого населення припадає 1003 пенсіонери.