Семикласники Полтавського ліцею № 17 «Інтелект» завітали на екскурсію телеканалами Місто+ та ІРТ

На телеканалах «ІРТ» та «Місто+» - екскурсія. Учні 7 класу Полтавського ліцею № 17 «Інтелект» під час осінніх канікул цікавилися закуліссям світу телебачення. Завітали у ньюзрум, де журналісти пишуть новини, познайомилися з роботою режисера монтажу та відеооператора. Найяскравіші враження викликала телестудія, де випала нагода попрактикуватися - а саме спробувати себе у ролі диктора.

Мої вітання. До вашої уваги програма «Новини». В студії клас 17 ліцею 7-а. Сьогодні у випуску дивіться про таке: опалювальний сезон з запізненням»

А "Полтававодоканал" оновлює очисні споруди. Для очищення стічних вод . На Затуринських очисних системах підприємства ввели в експлуатацію новий комплекс для системної аерації.

Також екскурсантам пощастило долучитися до ролі оператора, який знається на тонкощах роботи з відеокамерою та працює у взаємодії з журналістом чи диктором.

А также фокус

Семикласники в захваті від робочого процесу та атмосфери на телебаченні.

Катерина Чорнобривець - учениця 7-А класу Полтавського ліцею №17 «Інтелект»

- Мені найбільше сподобалося побувати саме в цій кімнаті. Тут можна багато чого дізнатися і спробувати себе в цій сфері.

Микита - учень 7-А класу Полтавського ліцею №17 «Інтелект»

- Нам показали, де знімаються різні проекти телеканалів ІРТ та Місто + та показали, як працювати з камерами. Треба настроювати зебру, щоб не було ліній на лиці і треба правильно підбирати ракурс.

Арсеній - учень 7-А класу Полтавського ліцею №17 «Інтелект»

- Треба вміти виставляти ракурс, світло, крупність.

Ростислав - учень 7-А класу Полтавського ліцею №17 «Інтелект»

- Мені найбільше сподобалася кімната, де ведучий начитує текст. Тому що там килими на стінах.

 Анастасія Козіна - учениця 7-А класу Полтавського ліцею №17 «Інтелект»

- В цій будівлі мені все дуже сподобалось, але найбільше - ця кімната, що тут всі допомагають одне одному. Потрібно гарно читати та швидко, розуміти інформацію і передавати її, щоб люди її розуміли також.

Робота на телебаченні передбачає розвиток, постійну динаміку та зміну вражень і дітям це до вподоби, - каже класний керівник. Додає: 7-й клас - це той вік, коли дітям треба визначатися з професією у найближчі роки, тому такі екскурсії корисні.

Вікторія Гречка - класний керівник 7-А класу Полтавського ліцею №17 «Інтелект»

- Я думаю, що для дітей це стало гарним досвідом. Мене особисто вразила щирість, юність цієї компанії. Ми послухали головного редактора, представників різних професій. Найголовніше те, що ми слухали про журналістську доброчесність, принциповість. Це той важливий момент, який сьогодні нам необхідний в нашій країні.

Колектив телеканалів ІРТ та Місто+ завжди зі своїми глядачами. Це довела чергова екскурсія залаштунками телебачення.