"Зірка" Вєрки Сердючки відтепер у Полтаві

Вона побувала у Гельсінкі, її експонували у Стокгольмі, а тепер вона у Полтаві - відомий головний убір Вєрки Сердючки - «зірка». Саме з нею відомий артист Андрій Данилко виступив на «Євробаченні» 2007-го року та привіз в Україну почесне друге місце. У 2016-му «зірка» тимчасово була на швейцарській виставці у музеї гурту «АВВА», а тепер назавжди переїхала на рідну землю.

Гліб Кудряшов, заступник директора з культурно-освітньої роботи

- Нам, Полтавському Краєзнавчому музею імені Василя Кричевського, справді приємно, що ми підтримуємо тяглість такої музейної традиції, але підкреслюємо, що цей артефакт тепер на постійному збереженні в нашому музею.

Передала нестандартний експонат до Краєзнавчого музею українська акторка Інна Білокінь, відома за роллю мами Вєрки Сердючки. За особистим дорученням Андрія Данилка, жінка уклала з працівниками музею акт передачі «зірки» на постійне зберігання. Відтепер цей елемент концертного костюму Вєрки Сердючки стане невід’ємною частиною експозиції, присвяченої 30-річчю Незалежності України.

Наталія Кузьменко, завідувачка науково-дослідного експозиційного відділу новітньої історії

- Він, власне, вийшов на загальну сцену у 1991 році, тобто йому, умовно Вєрці Сердючці, також 30 років. Цей образ врешті решт до нас і приїхав у вигляді тої зірки, з якою Вєрка Сєрдючка вийшла на сцену «Євробачення».

Оксана Сулима, завідувачка сектору науково-дослідного відділу фондів

- Тепер ми, музейники, будемо мати яскравий неординарний предмет, яким зможемо показати майбутнім поколінням всі ті цікаві непересічні культурні події, які пов’язані з кінцем XX- початком XXI століття.

Заступник директора з культурно-освітньої роботи музею Гліб Кудряшов підкреслює - такі відомі люди, як Андрій Данилко є маркерами історії та культури не лише України, а й цілого світу. Тому цей артефакт у вигляді «зірки» для музею має високий статус.

Гліб Кудряшов, заступник директора з культурно-освітньої роботи

- Я відкрию маленьку таємницю: у нас домовленість, що коли ми будемо організовувати презентацію цього експонату, у нас є план зробити виставку одного унікального музейного предмету.

Музейники обіцяють, що на презентацію завітає й сам народний артист України Андрій Данилко .