На Полтавщині поліцейських затримали на хабарі

На Полтавщині поліцейських затримали на хабарі

СБУ затримала співробітників Нацполу за хабарництво. На Полтавщині СБУ затримала на гарячому співробітників Національної поліції під час отримання неправомірної вигоди.

Зловмисники організували схему отримання хабарів від водіїв приватної будівельної компанії. Працівники цієї компанії зливали пальне з робочої техніки під час змін. За непритягнення до відповідальності водіїв та осіб, що незаконно скуповували паливно-мастильні матеріали, поліцейські вимагали $1400.У разі відмови сплачувати кошти, співробітники поліції фізично блокували проїзд техніки та погрожували відкриттям кримінального провадження.

Повідомляє Управління СБ України в Полтавській області.

" Затримали ділків на гарячому. Під час обшуку машини, на якій пересувалися правоохоронці, виявлено частину неправомірної вигоди у розмірі $1000. Двох співробітників Нацполу затримали в порядку ст.208 КПК України. Наразі вирішується питання повідомлення їм про підозру за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою. Триває досудове слідство. Встановлюються інші особи, які можуть бути причетні до протиправної схеми.", - йдеться в повідомленні. 

Заходи із викриття і документування протиправної діяльності проводилися спільно з ТУ ДБР, розташованого у м.Полтаві, під процесуальним керівництвом Полтавської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері.