Гра в Кальмара:фахівці застерігають батьків про небезпечні ігри, що демонструють у серіалі

 Серійна небезпека. Корейський серіал набуває популярності по всьому світу. Але фахівці застерігають батьків про небезпечні ігри, що демонструють у багатосерійній стрічці. Їх можуть наслідувати діти в реальному житті.

Ірина Москаленко, очільниця відділу ювенальної превенції поліції Полтавщини :-Було звернено увагу на таку небезпечну гру на наш погляд, яка заслуговує уваги з нашого боку, дорослих. В кожній серії є фактори жорстокого поводження одним із одним, факти насильства. Ювенальною поліцією України зараз промоніторино ситуацію саме задіянню дітей до організованих форм дозвілля.

Має онуків полтавець Євген Вікторович. Про нашумілий серіал знає . Говорить: з його малечею про таке ще немає сенсу говорити. А от до доросліших треба шукати підхід.

Євген Вікторович, полтавець: - С таким маленьким еще нет, он о этом еще ничего не знает, не нужно ему о этом и напоминать, а с теми, кто уже постарше и знает - да, говорим, обьясняем почему еще рано. Мы считаем, что просто сказать нет не годится, потому что от этого им только больше захочется посмотреть.

А ось пані Любов говорить: онучки про серіал знають та його не дивляться, щоб діти не наслідували небезпечної гри в реальному житті вихід вбачає у їх щоденному спілкування з батьками.

Любов Михайлівна, полтавка :-Не можна такого показувати. У мене онучка старша 12 років, що це дуже погане, не дивиться такого.  Батьки займаються, вони дивляться, що діти дивляться , їх перегляди.

Психологи радять : кращий варіант бути переконаними у тому що дитина не стала заручником нового виклику - довірливі стосунки. Якщо дитина хоче передивитися такий серіал - забороняти це робити не можна.

Ганна Подлєсна, психологиня :-Продивляючись серіал обговорювати ті питання, які піднімаються там. Тому що в серіалах таких і в фільмах різноманітних піднімається не одна тільки проблематика. Краще зосередити увагу дитини на інших проблемах, які піднімає той чи інший серіал, чи той інший фільм чим на тих, що дитина може побачити.

Головне, навчити дитину аналізувати , щоб вона мала критичне мислення, говорить психологиня.