У Полтаві всі школи вийшли з канікул

Після канікул – знову до знань. Школярі вийшли на навчання. Нині в Полтавській області працює 534 заклади загальної середньої освіти. Станом на 1 листопада 62 заклади ще залишаються на канікулах. Це відповідно до рішення територіальних громад Полтавської області.

Ірина Бурлакова, заст.нач.управління - нач.відділу загальної середньої, дошкільної, спеціальної, інклюзивної освіти та ліцензування управління освітньою діяльністю: Дехто перебував тиждень на канікулах, як це зазвичай, дехто перебував трішечки більше. Пов’язано з різними причинами. Розглядалось у зв’язку з низьким температурним режимом, підвищенням захворюваності на Ковід і не скрізь у нас було опалення у закладах.

А ось у Полтаві всі заклади загальної середньої освіти вийшли сьогодні на навчання, говорить Ірина Бурлакова.

Ірина Бурлакова, заст.нач.управління - нач.відділу загальної середньої, дошкільної, спеціальної, інклюзивної освіти та ліцензування управління освітньою діяльністю: Карантинні вимоги залишаються незміненими - це темпарутурний скринінг, масковий режим і дотримання дистанції.

Щодо вакцинації працівників у закладах загальної середньої освіти на теренах області, недостатня їх кількість щеплена у Шишацькій спеціалізованій школі - це 76 відсотків.

Ірина Бурлакова, заст.нач.управління - нач.відділу загальної середньої, дошкільної, спеціальної, інклюзивної освіти та ліцензування управління освітньою діяльністю: Стосовно досягнення 100 відсотків і те, що ми говоримо, що заклади мають досягти цього відсотка, то на сьогоднішній день у нас 128 закладів загальної середньої освіти в області досягли цього рівня.