Телеканал «Місто+» розширює територію мовлення на Кременчук і Карлівку

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення провела конкурс, де визначала ті місцеві телеканали, які зможуть розширити територію свого мовлення. Усього участь брали 43 телекомпанії. Серед них був і наш телеканал Місто+, який здобув ліцензію на трансляцію у Кременчуці й Карлівці.

Лілія Миронович, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Полтавській області:Метою його було повністю перейти на цифрове телемовлення і зайняти ті місця, які були найбільш достойні для місцевих компаній. У нашій області у цьому конкурсі взяли участь компанії найбільш потужні, сильні та спроможні. Переможцями у Карлівці стали телекомпанія «ІРТ» канал Місто+, яка вже має цифрову ліцензію, але прагне розбудовувати свою мережу по всій області. І саме тому провідний наш мовник, компанія «ІРТ», брала участь у Карлівці і Кременчуці.

Директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+» Ігор Кужик каже: отримати таку ліцензію - це крок вперед і для телеорганізації і для глядача. Додає: на цьому зупинятися не будуть. У планах - вийти зі своїм мовленням у кожну точку Полтавської області.

Ігор Кужик, директор телеканалів «ІРТ» та «Місто+»:Загалом у перспективі у нас взяти всі передавальні пристрої і мовити по всій області. Це надзвичайно важливо сьогодні, оскільки, крім Суспільного, у нас немає місцевого мовника, який робить місцевий продукт для полтавського споживача на всю область.  Нові ліцензії, нові частоти - це нові виклики, нові завдання, але я впевнений, що ці завдання є цікавими, і ці завдання - є наш розвиток.