На Полтавщині кількість пожеж скоротилася на 24% порівняно з минулим роком

Ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію в Полтавській області залишається напруженою, про це повідомили на апаратній нараді в облдержадміністрації. Нині кількість захворілих і госпіталізованих постійно зростає. Полтавщина – у помаранчевій зоні карантину.


Віктор Лисак, директор Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА: Полтавська область по одному показнику перевищує цей рівень - це рівень госпіталізації повинен бути менше 60, він становить сьогодні 73. По зайнятості ліжка, в нас сьогодні цей показник сягає 58,2.

На Полтавщині за жовтень сталося 418 небезпечних подій, там загинули 30, постраждало 99 осіб. Також трапилась одна надзвичайна ситуація, пов’язана з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період, повідомив Віктор Стебялнко.


Віктор Стеблянко, т.в.о. директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами: Сталася 147 пожеж, і у спорудах не в житлового приміщення 81, 41 споруда житлового призначення . Загальна кількість пожеж зменшилась на 24%, але кількість загиблих людей збільшилась на 14% в порівняні з минулим роком станом на сьогоднішній день.

Кількість лісових пожеж в області зменшилась, проте посушливий період продовжується - тому потрібно зробити все, аби запобігти виникненню пожеж, повідомили на апаратній нараді.